Prohlédněte si VÝPRODEJ doplňků stravy za ceny, jaké se již nebudou opakovat!

aQuator Classic

Kód: AQ0161
Akce Tip Výprodej
Značka: Aquator
–18 %
aQuator Classic
9 690 Kč –18 % 7 990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Možnosti doručení

Ionizátor vody praktických rozměrů (3 l) s jednoduchým ovládáním na úpravu pH pitné vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ionizátor vody aQuator Classic je praktickécenově dostupné zařízení do domácnosti i na cesty, se kterým jednoduše a rychle (cca za 4 minuty) pomocí elektrolýzy vyrobíte ionizovanou alkalickou (živou/zásaditou) vodu a acidickou (mrtvou/kyselou) voduVodní ionizátory jsou vyráběny z materiálů nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. To umožňuje, aby toto zařízení bylo plně funkční až 27 let, pokud je používáno podle všech instrukcí.

Přibližně 70% naší tělesné hmotnosti se skládá z vody a to má velký vliv na životně důležité procesy, které probíhají v našem těle. Lidé mohou přežít bez jídla déle než bez vody. Často mylně pociťujeme pocit hladu, přitom naše tělo ve skutečnosti požaduje vodu. V souvislosti s tím bychom všichni měli mít na paměti jedno jednoduché pravidlo: pít dostatek tekutin každý den. Nejde ovšem pouze o množství vody, které vypijeme. Stejně důležitá je kvalita a vlastnosti vody, kterou pijeme.

Výrobou ionizované vody získáte 2 druhy vody pro podporu imunity, energie, vitality, krásy, proti stárnutí buněk. Každý druh vody je jiný, ale zároveň výjimečný svými vlastnostmi a i možnostmi jejích použití jak vnitřně, tak i zvenku těla.

ALKALICKÁ VODA (zásaditá/živá voda)

— Hydratace, pokrytí denního pitného režimu + působení pH a ORP

— Přírodní antioxidant

— Alkalizace, udržení rovnováhy mezi kyselinami a zásadami

— Snížení rizika rakoviny

— Snížení náchylnosti k mnohým chorobám

— Úplná detoxikace a očista těla

— Podpora imunity a aktivní prevence

— Regenerace

— Ústup a zmírnění bolestí

— Lepší průtok krve, ředění krve

— Vitalita, energie, pohoda

ACIDICKÁ VODA (kyselá/mrtvá voda)

— Antibakteriální

— Antiseptická

— Antialergická

— Protizánětlivá

— Dezinfekční 

— Sterilizační

— Ničí bakterie, viry, plísně 

ORP (oxidačně redukční potenciál)

lonizovaná zásaditá voda vyrobená elektrolýzou má antioxidační vlastnosti, vyšší pH a je složena z menších molekulárních sloučenin, než je tomu u obyčejné vody.

obrázek1

Aby se udržela správná kyselo-zásaditá rovnováha v těle, je třeba snížit škodlivý účinek volných radikálů. To je přesně to, co dělají antioxidanty. Antioxidační vlastnosti látek jsou měřeny ORP (oxidačně redukční potenciál), což naznačuje schopnost roztoků přijímat nebo vydávat elektrony. Je-li hodnota tohoto měření negativní, pak je látka antioxidační, protože může darovat část svých nadbytečných elektronů. Je-li hodnota měření pozitivní, látka se kvalifikuje jako oxidant (tj. volný radikál), protože přijímá elektrony. ORP lidského těla se pohybuje od 50 do -200 mv. Naopak ORP většiny pitné vody a prakticky všech nápojů sycených oxidem uhličitým je pozitivní (oxidační) a v průměru se pohybuje v rozmezí od +150 do +250 mV. lonizovaná zásaditá voda má negativní ORP (0-900 mV). Jakmile se vypije ionizovaná zásaditá voda, tělo získá dodatečnou dodávku volných elektronů, které jsou pak připojeny k volným radikálům. To neutralizuje škodlivý účinek volných radikálů a chrání zdravé buňky, zabraňuje jejich mutaci, posiluje imunitní systém a zpomaluje proces stárnutí. Je důležité vědět, že ionizovaná zásaditá voda vyrobena elektrolýzou může udržovat negativní ORP pouze krátkou dobu - maximálně 24-36 hodin. Jakmile toto časové období uplyne, hodnota ORP vody se vrátí zpět na neutrální nebo slabě pozitivní. Proto se doporučuje konzumovat ionizovanou zásaditou vodu co nejčerstvější, nejlépe do 12 hodin od elektrolytického procesu. To také vysvětluje, proč nemůže být ionizovaná zásaditá voda balena v lahvi a prodávána spotřebitelům přímo.

ZÁSADITÉ pH 

Hodnota pH měří obsah kyselin (tj. počet iontů H+) dané látky. Hodnota pH se může pohybovat od 0 do 14. Jak se pH zvyšuje od 7 do 14, zvyšuje se zásaditost (kapalina obsahuje více zásaditých hydroxylů a méně iontů vodíku). Jak pH klesá ze 7 na 0, zvyšuje se kyselost (kapalina obsahuje více vodíku a méně hydroxylových iontů). Tekutiny v těle (krev, cerebrospinální tekutina, lymfatická tekutina, mezibuněčná tekutina atd.) mají slabou zásaditost. Výjimkou jsou tekutiny žaludku, kůže a ženské vagíny, které jsou přirozeně kyselé. Parametry krve jsou mimořádně důležité, protože tělo může normálně pracovat pouze tehdy, pokud má krev nízkou zásaditost (7,35 - 7,45), a dokonce i nejmenší odchylka od tohoto rozsahu může být velmi nebezpečná. PH tělesných tekutin se mění a snižuje (okyseluje) kvůli negativním faktorům prostředí. Za účelem neutralizace těchto okyselujících účinků musí být tělo vybaveno dostatečným množstvím zásad. 

Vedle hydroxylových iontů obsahuje ionizovaná zásaditá voda také snadno absorbovatelné ionty zásaditých kovů (vápník, hořčík, draslík, sodík), které jsou nezbytné k neutralizaci kyselého odpadu. Denní spotřeba zásadité vody poskytuje tělu koktejl zásaditých iontů, který potřebuje k udržení rovnováhy mezi kyselinami v jeho tekutinách.

obrázek2

lONIZAČNÍ PROCES

Všichni víme, že chemický vzorec pro vodu je H2O. Avšak tentýž chemický vzorec vody může mít zcela odlišné vlastnosti (na. v případě mořské, dešťové, minerální nebo destilované vody atd.). Jednou z metod transformace vlastností vody je elektrolýza. Voda, která se vyrábí pomocí elektrolýzy, se nazývá ionizovaná voda. Tento typ vody zísvá jedinečné vlastnosti, optimálně izpůsobené tekutinám v lidském těle a podstatně zlepšuje životně důležité procesy uvnitř těla. Během procesu elektrolýzy se minerální soli ve vodě rozpouštějí a rozbíjí na kladně nabité kovy (vápník, hořčík, draslík, sodík), stejně jako negativně nabité nekovy a kyselé zbytky iontů (chlor, síra, fosfor atd.). Pozitivní kovové ionty jsou přitahovány ke katodě (světlá elektroda), zatímco negativní kovové ionty k anodě (tmavá elektroda). V důsledku toho se v jedné části ionizátoru vedle katody akumulují zásadité kovy (Ca, Mg, K, Na) a hydroxyl OH ionty (ionizovaná zásaditá voda) a vedle anody se hromadí (Cl, S, P) a vodík H+ ionty (ionizovaná kyselá voda). Obě elektrody jsou odděleny membránou, která udržuje ionizovanou zásaditou a kyselou vodu oddělených nádobách ionizátoru.

obrázek3

Technické parametry:

— Výrobce aQuator
— Barva bílá
— Kapacita zařízení 3l
— Maximální / minimální teplota 25/5 °C
— Rozsah pH 2,4 - 11,0
— Příkon 320 W
— Napětí 230 V
— Frekvence 50 Hz
— Rozměry (v x š x d) 230 x 230 x 170 mm
— Hmotnost 1,8 Kg

Obsah balení:

— Víko se dvěma zabudovanými elektrodami (katoda a anoda)
— Hlavní nádoba (2,7 l)
— Vnitřní nádoba (0,3 l)
— 2x náhradní membránová vložka
— Mřížkový plát (držák vložky)
— Podložka pro odložení víka
— Návod k obsluze

Doplňkové parametry

Kategorie: Ionizace vody
Hmotnost: 1.714 kg
Aktualizace popisu: 4.5.2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aquator se zabývá výrobou vodních ionizátorů a působí na poli filtrace a úpravy vody.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz