Příběh Biohack Planet

Začali jsme jako rodinná firma, teď v centru Evropy soustředíme to nejlepší ze světa

Zdravý člověk má tisíce snů. Ale vezměte mu zdraví, a bude mít jen jeden.

V životě chceme různé věci. Zdraví a vitalita je ale základ, na kterém musíme stavět všichni.

Dali jsme si tu práci a vybrali pro vás moderní, kvalitní a ověřené stavební prvky pro váš nejlepší základ. Zbytek je už na vás.

Michal Jaško o založení Biohack Planet

O biohacking jsem se začal zajímat v době, kdy mě trápily zdravotní potíže, nad kterými lékaři jen krčili rameny. V roce 2016 jsem začal dovážet americké doplňky stravy, které jsem sám užíval. V prvních letech jsem provozoval Biohack Planet z domova v Dobrušce jako skutečnou rodinnou firmu.

Když kapacita sklepa a garáže přestala stačit, přestěhoval jsem provoz do Brna, kde jsme od roku 2020 fungovali i s kamennou prodejnou. Brzy však přišlo koronavirové období a pocítili jsme problémy s logistikou a výpadky u dodavatelů. V roce 2022 jsme spustili zbrusu nový eshop. Přidala se ale situace s rostoucími cenami a nastupující ekonomickou krizí, což mě donutilo prodejnu v Brně zavřít, přestěhovat sklad a snížit tak náklady na provoz.

V současné době Biohack Planet funguje opět výhradně jako eshop se skladem v Praze. Po letech zkušeností už vím, o jaké produkty a služby mají naši zákazníci zájem. Stále tak zjednodušuji procesy a rozšiřuji nabídku o takové produkty, které vám přinesou největší hodnotu. Věřím, že i v budoucnu na Biohack Planet najdete přesně to, co potřebujete.

Od založení náš malý obchod poskytl práci více než 20 lidem. Nákupem u nás podporujete drobné podnikání v Česku!

 

Michal

Více o Michalovi

Od amerických doplňků stravy jsem se dostal k alternativní medicíně a přirozené stravě i životnímu stylu. Vždy se snažím dívat na věci s odstupem, za vším najít pravdu, jakkoli je kontroverzní nebo nežádoucí, a spojovat zdánlivě neslučitelné.

Mým posláním je zvyšovat vědomí lidstva. Rád doprovázím lidi po cestě osobního růstu na všech rovinách.

Sám se jí ubírám. Neustále si rozšiřuji obzory. Zlepšuji se. Hledám pravdu a jsem otevřený své nedokonalosti. Přijímám různorodost. Učím se, rostu a měním se - to je má cesta.

Přidáte se?

Svůj přístup dnes uplatňuji v praxi s klienty. Proměnlivost cesty života vždy ztělesňoval koncept Tao. Věnuji se mu jako instruktor vnitřní alchymie. Kromě kurzů a lekcí poskytuji také terapie.

Jako klient a sledující Dr. Garretta Smithe studuji (a jako správný biohacker zkouším na sobě) sjednocující teorii chronických nemocí, která mění pohled na vše, co víme o zdraví a zdravé výživě.

Pokud vás zajímají témata přesahující problematiku suplementace a místo rychlých řešení hledáte ta trvalá, můžete mě kontaktovat na odkazech níže:

taojoga.cz

2. odkaz se připravuje

3. odkaz se připravuje

 

KONTAKTNÍ INFORMACE

Kancelář:

Biohack Planet s.r.o.
Příkop 27/2a
602 00 Brno

Sklad:

Fulfillment CZ - Biohack Planet
Do Čertous 2634/7
logistický park P3, Hala H1 - rampa č.6
193 00 Praha 20

Kontaktovat nás můžete na mailu info (na) biohackplanet.cz.

Jestli máte radši telefon, zavolejte ve všední den mezi 9. a 17. hodinou na +420 530 330 442. Přijímáme i telefonické objednávky. 

 

PROČ NAKUPOVAT V BIOHACK PLANET?

 • Jsme na trhu od roku 2016.
 • Najdete tady jen osvědčené produkty předních světových výrobců.
  • Žádný neúčinný odpad a pochybné přípravky z Číny. Výběr už jsme za vás provedli a nemůžete sáhnout vedle.
 • Každý další nákup máte výhodnější.
 • Vše pod jednou střechou.
  • Můžete si vybrat z rozličných kategorií produktů pro všechny oblasti zdraví. 
 • Jen důležité informace a koncentrovaná hodnota.
  • Nebudeme vás obtěžovat zbytečnostmi, ani v newsletteru. O svých objednávkách a produktech ale získáte veškeré informace.
 • U nás nejdete s davem.
  • Děláte to pro sebe. A můžete si začít říkat biohacker. :)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz