Prohlédněte si VÝPRODEJ doplňků stravy za ceny, jaké se již nebudou opakovat!

Věrnostní sleva už na první nákup

SLEVY ZA VĚRNOST

U NÁS MÁTE SLEVU JIŽ NA PRVNÍ NÁKUP!

Díky našemu věrnostnímu systému získáte slevu už na první nákup. Začněte s 2% slevou – stačí se jen zaregistrovat.

Nemusíte hlídat žádné body, stačí jen zadat při nákupu heslo k vašemu novému účtu, a hned získáte svou první slevu. Sleva bude započítaná v ceně zboží v košíku a můžete si ji ověřit v potvrzovacím mailu, který vám přijde po objednávce.
Sleva dále narůstá podle částky, kterou jste u nás utratili za všechny své nákupy (počítají se zaplacené a doručené objednávky). Jako věrný zákazník můžete mít příští nákupy ještě výhodnější!
Nakonec se můžete dopracovat až ke slevě 10 % na veškeré zboží. Stačí se přihlásit ke svému účtu a hned máte přístup k lepším cenám.

Výše slevy podle celkové hodnoty nákupů:

Od částky (včetně DPH) Sleva
0 Kč 2 %
1 000 Kč 3 %
5 000 Kč 4 %
10 000 Kč 5 %
15 000 Kč 6 %
20 000 Kč 7 %
30 000 Kč 8 %
40 000 Kč 9 %
50 000 Kč 10 %

 

Objemová sleva 

Nákup můžete mít ještě levnější, když objednáte velké množství najednou. Za vysokou hodnotu každé objednávky můžete získat dodatečnou slevu:

Od ceny (včetně DPH) Sleva
5 000 Kč 1 %
10 000 Kč 2 %
200 € 1 %
400 € 2 %

 

K navýšení slevy dochází po doručení objednávky. Sleva se v potvrzení objednávky a na faktuře projeví procentním ponížením ceny produktů, není uvedena jako samostatná položka v kolonce Sleva. Vyhrazujeme si právo neumožnit progres do vyšší slevové skupiny například při opakovaném vrácení zboží a právo měnit podmínky bez předchozího upozornění. Nárok na slevu není právně vymahatelný.

Pokud jste v minulosti dosáhli na vyšší slevovou kategorii, než je aktuální maximum, zůstává vám tato sleva fixována. Vyhrazujeme si také právo přemístit vás do vyšší slevové skupiny individuálně.

Objemová sleva se na některé produkty nevztahuje - typicky na ty, které stojí více než 5000 Kč již samy o sobě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz