V pondělí 4.7.2022 máme dovolenou. Objednávky a dotazy z tohoto období vyřídíme po svátcích 7.7.2022.

Vodní cestovní filtr SAWYER S1 Foam Filter

Kód: X05141
Tip
Značka: Sawyer
2 390 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Systémy Sawyer S1 odstraňují prakticky všechny nečistoty nacházející se ve sladké vodě a současně zlepšují chuť i vůniTyto systémy kombinují patentovanou pěnovou membránu v odolné silikonové láhvi s filtrem Sawyer s dutým vláknem o průměru 0,1 mikronů, který zajišťuje přístup k čisté vodě při cestování kdekoliv po světě nebo v případě nouzových situací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychutnejte si bezpečnou čistou vodu kdekoli na světě se Sawyer Select Water Filters s pěnovým filtrem. Systémy Sawyer S1 odstraňují prakticky všechny nečistoty nacházející se ve sladké vodě a současně zlepšují chuť i vůni. Tyto systémy jsou k dispozici ve třech modelech a kombinují patentovanou pěnovou membránu v odolné silikonové láhvi s filtrem Sawyer s dutým vláknem o průměru 0,1 mikronů, který zajišťuje přístup k čisté vodě při cestování kdekoliv po světě nebo v případě nouzových situací.

Technologie absorpce pěny používaná v těchto systémech byla vyvinuta ve spolupráci s firmou Foamulations LLC, aby mohla bezpečně odstraňovat kontaminující látky, jako jsou těžké kovy, chemikálie, pesticidy a viry a současně zlepšovat chuť a vůni. Adsorpční filtrace je proces, při kterém molekuly adherují k povrchu adsorbentové pěnové membrány. Tento vysoce pokročilý proces filtrace a čištění spolu s naším filtrem Sawyer a filtrační technologie PointONE™ zajistí, že veškeré částice nebo patogeny nad 0,1 mikronů budou odfiltrovány z vaší vody, včetně bakterií, prvoků, cyst, nečistot a usazenin.

Filtr Sawyer Micro Squeeze

Systém S3 využívá k filtraci patentovaný systém filtrace známý již z filtrů MINI SP128 nebo SQUEEZE SP129. Sawyer je také vývojářem filtrační technologie PointONE™ s absolutní velikostí pórů 0,1 micron. Zaručuje odfiltrování 99,99999% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium) a překračuje tak velmi přísné americké nároky EPA a NSF. Filtr využívá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0,1 micronu.

Systém SAWYER S1 odstraní:

— Bakterie
— Prvoky
— Cysty
— Chemikálie
— Pesticidy

ZLEPŠÍ Chuť a vůni vody

POUŽITÍ: 1600x

Návod k použití:

KROK 1

Odšroubujte filtr, naplňte láhev po rysku Max Fill a poté filtr zašroubujte zpět na láhev.

 

KROK 2

Lahvičku stlačte střídavě po dobu 10 sekund.

 

KROK 3

Můžete pít přímo z filtru nebo vodu přefiltrovat do jiné nádoby.

Rozdíly v systému S1 / S2 / S3

Všechny tři vybrané systémy Sawyer snižují množství chemikálií na 0,5 dílů na miliardu (což je až 40krát nižší hodnota než maximální doporučená úroveň EPA) a snižují množství pesticidů na 0,01 dílů na miliardu (což je až 400krát nižší hodnota než maximální úroveň dle EPA).

Systémy Sawyer S2 a Sawyer S3 pokračují ještě dále a čistí kontaminovanou vodu z podezřelých zdrojů:

Systém Sawyer S2 filtruje 99,99% virů

Systém Sawyer S3 filtruje 99,99% virů a snižuje těžké kovy, jako je měď, arsen a rtuť, na 0,5 části na miliardu (až 260krát nižší než maximální hodnoty EPA).

Obsah balení

— Pěnový filtrační systém FOAM Filter S1 - systém se silikonovou lahví - s víčkem a silikonovým těsněním
— 0,1 mikronový filtr Sawyer Micro Squeeze
— Stříkačka k čištění filtru Sawyer
— Spojka k čištění filtru Sawyer

Technická specifikace

Hmotnost systému S1 (láhev s FOAM filtr systémem + filtr Sawyer):  280 g
Kapacita láhve: 600 ml
Velikost láhve: 25 cm (délka) / 6,5 cm (průměr láhve)
Velikost filtru Sawyer Micro Squeeze: 11 cm / průměr 3,5 cm

VYROBENO V USA 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní cestovní filtry
Hmotnost: 0.437 kg
Aktualizace popisu: 27.8.2021
Položka byla vyprodána…

Vodní cestovní filtry Sawyer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Sawyer nabízí od roku 1984 nejlepší a technologicky nejvyspělejší řešení produktů určených k ochraně před sluncem, hmyzem a filtraci vody.  Specializuje se na řešení dvou největších příčin úmrtí lidí na světě: zdravotně závadné vody a následky po bodnutí komárem. V roce 1999 získala společnost permethrinové repelenty na oblečení, které využívá americká armáda a outdooroví nadšenci po celém světě. Firma Sawyer spolupracuje také se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a výrazně podporuje více než 100 neziskových organizací ve více než 70 zemích světa.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení